Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат

Терміни та визначення:

«Благодійність» -розділ на сайті Програми лояльності EVA МОЗАЇКА, Для розміщення інформації про Благодійний проект на сайті charity.mozayka.com.ua, в якому розміщена інформація про благодійні проекти, який знаходиться за електронною адресою charity.mozayka.com.ua/, де учасники ПЛ «ЕVA МОЗАЇКА» можуть надати благодійну допомогу, шляхом списання бонусів.

«Благодійний проект» - проект, який є комплексом благодійних заходів, спрямованих на вирішення завдань, що відповідають статутним цілям Благодійних організацій, через які здійснюється допомога.

«Благодійна діяльність» - добровільна діяльність благодійних організацій, яка не передбачає отримання прибутку від цієї діяльності.

«Оператор благодійної допомоги» (далі Оператор Допомоги) - неприбуткова організація, в тому числі благодійний фонд або благодійна організація, створені у порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» для проведення благодійної діяльності; громадська організація, створена з метою надання реабілітаційних, фізкультурно-спортивних для інвалідів (дітей-інвалідів) та соціальних послуг, правової допомоги, провадження екологічної, оздоровчої, аматорської спортивної, культурної, просвітницької, освітньої та наукової діяльності.

«Благодійники» - фізичні особи, які є учасниками Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», які здійснюють благодійну діяльність в інтересах одержувачів благодійної допомоги.

«Одержувачі благодійної допомоги» - фізичні та юридичні особи, які потребують і отримують благодійну допомогу.

1. Брати участь у проекті Благодійність «EVA МОЗАЇКА» можуть тільки учасники Програми.

2. Для отримання можливості надати благодійну допомогу, шляхом списання бонусів Учаснику Програми необхідно авторизуватись.

3. Для розміщення інформації про Благодійний проект на сайті https://charity.mozayka.com.ua/, Благодійній організації необхідно укласти відповідний Договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «РУШ».

4. Всі зібрані кошти передаються Одержувачам благодійної допомоги шляхом перерахування коштів Благодійним організаціям, згідно укладених Договорів.

5. Оператором (Товариством з обмеженою відповідальністю «РУШ» - особа, яка є власником Програми, володіє винятковими правами управління, розвитку та її реалізації) здійснюється тільки передача зібраних коштів. Виключно на період з 20.02.2017 по 31.12.2017 року включно, ТОВ «РУШ»  має право на свій розгляд подвоїти кількість коштів, які передаються Операторам благодійної допомоги. За використання коштів несе відповідальність Оператор благодійної допомоги, через яку здійснюється така допомога.

6. Бонуси, які були списані на рахунок Благодійного проекту, не підлягають поверненню на рахунок Учасника Програми.

7. Період збору коштів зазначений у розділі детального опису Благодійного проекту. 

Офіційні правила участі в рекламній акції «Orange Days*»

*Українською мовою «Оранж Дейз»

1.         Організатором та виконавцем Рекламної акції «Orange Days» (далі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю “РУШ” (ЄДРПОУ 32007740) (далі – “Організатор”).

1.1. Слоган Акції – «Оранж Дейс в Єві! Купуй дитячі товари на суму від 250 гривень та отримай 50 гривень у подарунок на наступну покупку!»

2. Умови Акції:

2.1. Акція проводиться в усіх магазинах торгівельної мережі EVA Організатора (ТОВ «РУШ») на території України (далі – «Місця проведення Акції») в період з 15.11.2018 по 17.11.2018 року (далі – «Період проведення Рекламної акції»).

2.2. Умови Акції розповсюджуються лише на товари, що відносяться до груп товарів Аксесуари з догляду за малюками, Сповивання та гігієна малюків, Догляд за малюками. Перелік Товарів, що беруть участь у Акції, наводиться у додатку №1 до цих Правил і є його невід’ємною частиною (далі – “Акційні товари”).

2.3. У будь-якому випадку, в Акції не беруть участь товари, які беруть участь в інших акціях, економіях, в т. ч. пов’язаних із зниженням ціни або в акціях з отриманням подарунку за покупку, крім товарів товарних груп, зазначених у п.2 цих Правил, з цінового каталогу «EVA», що діє з 15.11.2018 р. по 05.12.2018 р.

Знижки за цією Акцією не підсумовуються і не поглинають будь-які інші знижки, економії, тощо, які передбачені будь-якими іншими акціями, окрім зазначених у п. 2.3.1. цих Правил.

2.3.1. Умови Рекламних акцій «Знижки по скетч-картці 10% або 15%, або 20% або 50%» розповсюджуються при придбанні Товару за цією Акцією та підсумовуються зі знижками за цією Акцією.

2.4. Чинні програми лояльності ТОВ «РУШ» розповсюджуються на умови цієї Акції.

2.4.1. Умови Рекламної акції «Купон Знижка 25 грн» розповсюджуються при придбанні Товару за цією Акцією та підсумовуються зі знижками за цією Акцією.

2.5. Кількість Акційних товарів обмежено. Зображення Акційного товару на рекламних матеріалах може відрізнятись від зображення продукції у магазині. Організатор залишає за собою право забезпечити наявність Акційного товару не в усіх магазинах «EVA».

2.6. Учасниками Акції можуть стати лише Учасники Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», які є правоздатними громадянами України, які набули повної цивільної дієздатності у зв'язку із досягненням 18 років або на інших підставах відповідно до норм чинного законодавства України, безумовно погодились із цими Правилами, у яких відсутні будь-які обмеження щодо участі у Акції та які підтвердили свою участь в ній та були схвалені Організатором у якості Учасника на період дії Акції.

2.6.1. Організатор має право на власний розсуд, у односторонньому порядку, без жодних негативних для себе наслідків, без пояснення причини на будь-якій стадії відмовити споживачу або Учаснику Акції в участі у цій Акції.

2.6.2. Учасник має право взяти участь в Акції необмежену кількість разів.

2.7. Для участі в Акції Учасник повинен придбати в магазинах торгівельної мережі EVA Організатора або на сайті eva.ua Акційний товар на суму не менше 250,00 (Двісті п'ятдесят) грн одним чеком з усіма знижками і економіями в період проведення Акції. В цю суму не включаються бонуси по програмі лояльності використані Учасником для здійснення покупки Акційних товарів. При цьому Учасник отримує знижку у розмірі 50,00 (П’ятдесят) грн на наступну покупку дитячих товарів в магазинах торгівельної мережі EVA Організатора (крім покупок на сайті eva.ua) за умови, що така покупка буде здійснена ним у строк до 01 грудня 2018 року.

2.8. Зазначена знижка надається шляхом нарахування відповідних бонусів в еквіваленті 50 грн (5000 бонусів) на карту Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА» Учасника Акції. У випадку невикористання цих бонусів до зазначеної дати вони автоматично анулюються 01 грудня 2018 року о 0 год 00 хв 01 сек.

2.9. Знижка за цією Акцією не може бути переведена у грошові одиниці або компенсована видачею грошових коштів, тощо і використовуються тільки в порядку п. 2.12. цих Правил.

2.10. Знижка, отримана Учасником у порядку п.2.7. Правил, розповсюджується виключно на Акційні товари, не підсумовується з іншими знижками і не поглинає будь-які інші знижки, економії, тощо.

2.11. Бонуси, які були нараховані за п.2.7. цих Правил, не можуть бути перераховані Учасником Акції на Благодійність, Благодійні проекти Програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

2.12. Отримані за п.2.7. цих Правил бонуси можна використати при придбанні Учасником акції Акційних товарів в період з 15 по 30 листопада 2018 року. При цьому Учасник може використати їх як за один раз, так і частково за декілька разів.

2.13. Учасники не можуть передавати своє право на використання акційних бонусів третім особам жодним способом.

3. ВАЖЛИВО:

3.1. Після завершення Акції Організатор перераховує частину коштів від суми, отриманої від продажу Акційних товарів, в якості благодійної допомоги новонародженим дітям. Отримувач такої благодійної допомоги: «Благодійний фонд «КОЛО». Звіт про суму перерахованих коштів буде опублікований на веб-сайті www.eva.ua (або www.charity.mozayka.com.ua) в мережі інтернет.

4. Інші положення

4.1. Ці правила є єдиними і офіційними (затвердженими) правилами ТОВ «РУШ» стосовно порядку та умов проведення Акції.

4.2. Беручи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує, що є правоздатною особою, не має обмежень щодо участі у Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і надає свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т. ч. умов, порядку та строків проведення Акції та інше) вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

4.3. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється продавцями-консультантами у магазинах «EVA», у Куточку споживача кожного магазину «EVA», що бере участь у Акції, на веб-сайті www.eva.ua/actions (або www.charity.mozayka.com.ua), або за телефоном гарячої лінії 0 800 303 700. Всі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних телефонів та всі дзвінки з мобільних мереж у межах України безкоштовні.

4.4. Організатор не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників акційних бонусів з причини невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов'язків Учасниками Акції, передбачених цими Правилами і/або правилами Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», у разі настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.

4.5. Організатор має право у будь-який час скасувати (повністю або частково) Акцію, внести зміни до цих Правил. Про скасування або внесення змін до Акції Організатор повідомляє шляхом розміщення відповідної інформації і правил у зміненій редакції на веб-сайті www.eva.ua (або www.charity.mozayka.com.ua) в мережі інтернет.

4.6. Ці Правила (з урахуванням всіх змін і доповнень) разом з усіма додатками до них (якщо такі є) є власністю Організатора. Будь-яке використання і/або розповсюдження цих Правил (у цілому або частково) з будь-якою метою без письмової згоди Організатора забороняється.

4.7. Організатор не несе відповідальності за неможливість скористатись акційними бонусами за відсутності прямої вини у цьому Організатора.

4.8. Організатор не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання будь-яких форс-мажорних обставин, зокрема, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, терористичні акти, зміни у чинному законодавстві України, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

4.9. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори/листування або інші контакти з Учасниками Акції.

4.10. Всі суперечки за цією Акцією вирішуються представниками Організатора в Місцях проведення Акції (персоналом відповідного магазину) в односторонньому порядку та оскарженню не підлягають. Додатки: Додаток №1 – перелік акційних товарів.

Додатки: Додаток №1 – перелік акційних товарів.Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ