Подарунковий сертифiкат
Лінія магазинів EVA передала нове медичне обладнання для Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини №4.

Лінія магазинів EVA передала нове медичне обладнання для Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини №4.

Напередодні Всесвітнього дня передчасно народжених дітей Лінія магазинів EVA передала нове медичне обладнання для Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини №4.

Кожна 10 дитина у світі народжується передчасно в той час, як в Україні цей показник вдвічі менший – лише 5,5% дітей поспішають з'явитися на світ раніше. Так, за 2017 рік в Україні з 347 тис немовлят 19 тис народилися раніше терміну. Такі дані озвучив 15 листопада 2018 року В’ячеслав Камінський, член-кореспондент НАМН України, Директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини в рамках Public talk, присвяченого Всесвітньому дню передчасно народжених дітей.

В Україні близько 85% передчасно народжених малят виживають, і з кожним роком лікарям вдається покращувати цей показник. На жаль, проблеми, над якими треба працювати, все ще є: оновлення технічної бази, професійне навчання лікарів, інформування майбутніх мам, психологічна допомога батькам.

«Більше 80% передчасних пологів відбуваються на 32-37 тижнях вагітності. Більшість цих дітей можуть вижити за наявності основного неонатального догляду. Ми маємо достатньо кваліфікованих спеціалістів, які готові рятувати діток, проте не повністю забезпечені ліками та необхідним обладнанням, - зазначив В’ячеслав Камінський. – Тому в найскладніший і найбільш стресовий період батьки вимушені шукати ліки. Хоча насправді мають бути поруч з немовлям, віддаючи йому всю свою любов і зосередившись на його швидкому одужанні».

Киівський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини №4 отримав нове медичне обладнання на суму 200 000 гривень, а саме Фетальний монітор BF500C, насос інфузійний SN150 HR та «БІОМЕД» МЕ 600.

«Ми впевнені, що сьогодні бізнес не може стояти осторонь проблем і фокусуватися лише на якості свого продукту. Тому в нашій роботі ми приділяємо особливу увагу соціально-важливим проектам, які не про прибуток, а про допомогу тим, хто цього найбільше потребує. 3 роки поспіль ми реалізовуємо програму допомоги «поспішайкам» Orange Days і віримо, що 1 000 000 грн, на який ми уже закупили обладнання для українських лікарень, допоможе рятувати більше дитячих життів», - коментує Василиcа Петлицька, заступник директора з маркетингу Лінії магазинів EVA


Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ