Подарунковий сертифiкат
120 000 грн. на медичне обладнання: лінія магазинів EVA допомагає лікарям м. Хмельницький рятувати життя недоношених малят

120 000 грн. на медичне обладнання: лінія магазинів EVA допомагає лікарям м. Хмельницький рятувати життя недоношених малят

120 000 грн. на медичне обладнання: лінія магазинів EVA допомагає лікарям м. Хмельницький рятувати життя недоношених малят
  1 серпня Лінія магазинів EVA передала нове медичне обладнання для передчасно народжених немовлят дитячій лікарні у м. Хмельницький на загальну суму 120 тис грн. Міська лікарня отримала два монітори пацієнта ІМЕС8 Mindray, пульсоксиметр CX100 та вимірювальні датчики багаторазового використання. Це дозволило збільшити можливості відділення, який за рік роботи рятує життя понад 200 недоношених діточок.

Допомога новонародженим стала можливою завдяки національній програмі «Orange Days» мережі магазинів EVA, в рамках якої українці вже третій рік поспіль збирають кошти для закупівлі спеціалізованого обладнання для підтримки життя  немовлят. Проект започаткований у 2015 році. За цей час було проведено вже 8 акцій та закуплено обладнання на понад 800 000 грн. для перинатальних центрів та дитячих лікарень Львівської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, а тепер ще й Хмельницької областей.

«За статистикою кожного року кількість передчасно народжених дітей в Україні зростає на 10%. Це серйозний виклик для суспільства і ми щасливі від того, що разом з нашими партнерами та усіма українцями нам вдається реалізовувати такі проекти як «Orange Days». Тим самим - покращувати технічну оснащеність наших лікарень і рятувати життя немовлят. Цього разу ми раді передавати допомогу від оранжевого восьминіжка на Хмельниччині.» – зазначила керівник з комунікацій компанії EVA Гея Корж.

Цього разу відділенню анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Хмельницької дитячої лікарні було передано пульсоксиметр, що дозволить вимірювати рівень кисню в крові немовлят, тобто те, наскільки гемоглобін в крові є насиченим. Цей показник дуже важливо постійно контролювати, адже одна з найбільш поширених патологій у передчасно народжених – це нестача кисню в крові.

Відділення було також оснащено двома моніторами пацієнта, які дозволяють спостерігати основні життєзабезпечуючі параметри, такі як електрокардіограма, частота дихання, частота серцевих скорочень, можливе вимірювання артеріального тиску.

Велика кількість хвороб у новонароджених виявляють себе зміною температури тіла, причому цей симптом у багатьох випадках на перших порах буває і єдиною ознакою захворювання. Тому для запобігання хвороб у новонароджених потрібно постійно слідкувати за їх температурою і для цього для лікарні було закуплено спеціалізовані температурні датчики.

 В рамках передачі обладнання в лікарні було також проведено освітній семінар для теперішніх та майбутніх мам, під час якого лікарі відділення розказали жінкам про піклування про новонароджених та недоношених діток в домашніх умовах, а також про важливість застосування спеціалізованого медичного обладнання в перші дні життя малюків.

 «Для кожної мами важливо вміти визначати основні симптоми хвороб, які можуть проявитися вдома, для того, щоб надати дитині першу допомогу. Але боротьба за життя недоношених починається вже тут, у стінах відділення, за допомогою професійних лікарів та медичного обладнання. Ми дуже раді, що у нас є партнери, готові підтримувати працездатність та життєдіяльність відділення. Це допомагає нам щороку збільшувати кількість врятованих життів» - поділилася головний лікар Зимак-Закутня Наталія.
Довідка

Лінія магазинів EVA —  українська національна торговельна мережа (з роздрібною та онлайн-торгівлею).. В магазинах представлена ​​декоративна косметика, засоби для догляду за обличчям і тілом, парфумерія, біжутерія, аксесуари, побутова хімія та товари для дому, продукція для догляду за дітьми, товари для тварин. Мережа посідає лідерську позицію на ринку drogerie України (товари повсякденного попиту) та складається з  понад 700 магазинів, 30 000 асортиментних позицій та 37 власних торгових марок. Магазини мережі представлені в усіх областях України. 


Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ