Подарунковий сертифiкат
EVA передала Львівській обласній клінічній лікарні нове медичне обладнання

EVA передала Львівській обласній клінічній лікарні нове медичне обладнання

Лікарі Львівської обласної клінічної лікарні тепер зможуть спостерігати за станом здоров'я ще ненародженої дитини завдяки новому обладнанню.

22 листопада клініка отримала два нових фетальних монітора Heaco L8 TFT, які є ефективним засобом спостереження і діагностики стану плода в утробі матері. Нове обладнання дозволяє максимально швидко і точно оцінити стан плода, а також вчасно помітити будь-які патології і відхилення. Також фетальні монітори допомагають стежити за серцебиттям дитини під час пологів, що вкрай важливо в ускладнених або передчасних пологах. 

Кошти на придбання нового обладнання були зібрані в рамках соціального проекту «Orange Days»*, ініційованого Лінією магазинів EVA. 

«Ми щасливі, що можемо допомагати і сприяти здоров'ю дітей України. А найголовніше – кожен українець може приєднатися до нас. Суть соціального проекту Orange Days полягає в тому, що в певні дні в магазинах EVA 1% від продажів акційних товарів перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. В результаті четвертої такої акції ми придбали обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні. І вже сьогодні лікарі зможуть ефективно оцінювати стан дитини в утробі матері», – прокоментував Роман Сокуренко, регіональної директор Західного регіону Лінії магазинів EVA. 

Роботу з виявлення потреб медичних установ і закупівлі медобладнання Лінія магазинів EVA веде в тісній співпраці з благодійним фондом «КОЛО». 

Олена Кривенко, голова правління фонду «КОЛО» закликає компанії працювати в напрямку соціальної відповідальності бізнесу: «Такі проекти, як Orange Days, допомагають суспільству поглянути по-іншому на соціальні ініціативи компаній. Визначаючи актуальну проблему, бізнес говорить про неї зі своєю аудиторією і залучає до її вирішення. У разі проекті «Orange Days» виграє кожна сторона. Клініка отримує нове обладнання, життєво необхідне для новонароджених дітей. Суспільство дізнається про проблему і її масштабі, і кожен може взяти участь, приєднавшись до ініціативи. А бізнес показує, як можна вирішувати гострі соціальні питання в країні, тим самим залучаючи інші компанії до подібних ініціатив, а також зміцнюючи свою соціальну відповідальність. 

Проект Orange Days стартував у вересні 2015 року. Перед кожним етапом організатори зв'язуються з перинатальними центрами і родовими відділеннями обласних клінік України, щоб виявити нагальні потреби. Залежно від суми, яку проект збирає в Помаранчеві дні, організатори визначають, яке обладнання зможуть придбати і передати лікарні. Фонд «КОЛО» зі свого боку допомагає проводити переговори з Міністерством охорони здоров'я, перинатальними центрами і постачати обладнення у лікарню. У фонді давно налагоджена робота з постачальниками медичного обладнання, завдяки чому Лінія магазинів EVA спокійна за його якість і обслуговування. 

«У пологовому відділенні лікарні щорічно медичну допомогу отримують близько 500 новонароджених високого перинатального ризику з усіх пологових установ м. Львова та області, тому відділення вкрай потребувало нове обладнання», – розповів Михайло Гичка, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні. 

Інформаційна довідка про проект:

«Orange Days» – соціальний проект Лінії магазинів EVA, в рамках якого 1% від вартості акційних товарів перераховується в перинатальні центри України.

Проект «Orange Days» стартував у вересні 2015 року. На кошти, отримані в результаті першої акції, придбали апарат білірубінометр для перинатального центру Одеської обласної клінічної лікарні. У січні 2016 року відбулася друга акція. На зібрані кошти придбали перший в Україні апарат для вакуумної терапії ран у маленьких дітей для Дніпропетровського медичного центру матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва. В результаті третьої акції організатори придбали апарати для вентиляції легенів для Харківської обласної клінічної лікарні.
Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ