Подарунковий сертифiкат
Запорізька міська дитяча лікарня №5 отримала нове обладнання

Запорізька міська дитяча лікарня №5 отримала нове обладнання

     28 березня відбулося офіційне вручення нового обладнання Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 за адресою вул. Новгородська, 28А. Відділення реанімації новонароджених отримало нову лампу фототерапії СНS-PU34 необхідну при лікуванні гемолітичної хвороби* і кон'югаціонной жовтяниці ** у дітей, які тільки з'явилися на світ.

    Запорізька дитяча лікарня № 5 на сьогоднішній день є найпотужнішою дитячою лікарнею міста Запоріжжя. В її складі функціонують поліклініка, 15 стаціонарних відділень на 505 ліжок, 14 допоміжних відділень і служб. На базі лікарні щорічно проходять лікування від 14 до 15 тисяч дітей. Відділення реанімації новонароджених спеціалізується на виходжуванні недоношених новонароджених з низькою і критично низькою масою тіла зі всієї Запорізької області.

      Денисенко Ірина Георгіївна, завідуюча відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, зазначила: «Фототерапія використовується в якості консервативного способу для лікування гіпербілірубінемій новонароджених. При критичних рівнях білірубіну можуть виникнути небезпечні ускладнення, здатні негативно вплинути на діяльність центральної нервової системи малюків в перші дні життя. Фототерапія новонароджених – це можливість швидко і ефективно провести лікування жовтяниці, не вдаючись до хворобливих ін'єкцій і прийому медикаментів. Принцип фототерапії простий: під впливом світлової хвилі певної довжини білірубін переходить в свою нетоксичну розчинну в воді форму – так званий люмірубін, який потім виводиться з тканин і організму природним шляхом. При використанні методу фототерапії лікування займає всього кілька днів і є повністю безпечним для дитини».

    «На сьогоднішній день діяльність будь-якої державної установи неможлива без допомоги друзів і партнерів. Таким надійним партнером для нас є Лінія магазинів EVA. Сьогодні Запорізька дитяча лікарня №5 отримала нове обладнання. Ми безмежно вдячні за допомогу та реагування на наш запит. Нова лампа фототерапії допоможе нам вилікувати важких реанімаційних діток», – підкреслив головний лікар Запорожченко Андрій Григорович.

     Кошти на покупку нового обладнання були зібрані в рамках соціального проекту «Orange Days», ініційованого мережею магазинів EVA. Штефан Світлана Василівна, керівник Запорізького регіону Лінії магазинів EVA прокоментувала: «Проект Orange Days, звичайно, продовжиться. Ми запрошуємо українців об'єднатися і всім разом надавати допомогу самим маленьким громадянам нашої країни. 1% від продажів товарів в Помаранчеві дні перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. Так, всі разом, ми допомагаємо зберегти життя і здоров'я наших малюків!»

       * Важке дитяче захворювання, яке супроводжується масивним розпадом еритроцитом (червоних кров'яних тілець) плода та новонародженого.

       ** патологічний стан, який розвивається внаслідок неповноцінного функціонування печінки.


Інформаційна довідка про проект

«Orange Days» – соціальний проект Лінії магазинів EVA, в рамках якого 1% від вартості акційних товарів перераховується в перинатальні центри України. За рік Лінія магазинів EVA реалізувала 4 акції і передала нове обладнання на суму понад 250 000 грн.:

• перший в Україні апарат для вакуумної терапії ран у маленьких дітей для Дніпропетровського медичного центру матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва;

• білірубінометр для перинатального центру Одеської обласної клінічної лікарні; це перше нове обладнання, яке отримала лікарня за останні 8 років;

• 2 дихальних реаніматора для Харківського обласного перинатального центру;

• 2 фетальні монітори для контролю серцебиття і інших параметрів ненародженої дитини для Львівської обласної лікарні.Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ