Подарунковий сертифiкат
Тернопільський обласний перинатальний центр отримав дихальний реаніматор NeoPuff RD-900

Тернопільський обласний перинатальний центр отримав дихальний реаніматор NeoPuff RD-900

Тернопільський обласний перинатальний центр отримав дихальний реаніматор NeoPuff RD-900

16 листопада відбулося офіційне вручення нового обладнання Тернопільському обласному перинатальному центру «Мати і дитина». Дихальний реаніматор NeoPuff RD-900, який дозволяє проводити штучну вентиляцію легенів у новонароджених, передано відділенню інтенсивної терапії.  Гроші на придбання обладнання зібрані завдяки участі українців в акції «Orange days в EVA!».

Головний лікар Тернопільського перинатального центру« Мати і дитина», Віктор Васильович Куценко підкреслив: «Наш перинатальний центр приймає 80% всіх передчасних пологів високого ступеню ризику у жінок Тернопільської області. У більшості випадків народжуються діти з екстремально малою вагою. Такі малюки не завжди навіть можуть зробити перший вдих. Для цього необхідно високотехнологічне обладнання, яке допомагає розвивати легені новонародженого».

Перинатальний центр Тернополя – єдиний медичний заклад в області, де надається висококваліфікована медична допомога вагітним з групи високого акушерського ризику. На базі центру функціонує дві кафедри акушерства і гінекології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Ганна Віталіївна Гринчук, регіональний представник Лінії магазинів EVA, на урочистій церемонії передачі нового обладнання зазначила: «З 2015-го року Лінія магазинів EVA підтримує перинатальні центри України. Для цього було створено соціальний проект «Orange Days в EVA!». Суть проекту полягає в тому, що кілька днів поспіль в певні дні EVA пропонує українцям зробити покупки і тим самим надати допомогу новонародженим дітям. 1% від продажу Orange-товарів перераховується на закупку медичного обладнання для перинатальних центрів України. Протягом трьох років в результаті проведення проекту «Orange Days в EVA!» було куплено і передано медичне обладнання перинатальним центрам Одеси, Дніпра, Харкова, Львова, Запоріжжя та Тернополя на суму понад 460 000 грн. Кошти, отримані в результаті акції 19-22 серпня 2017 року, були перераховані на придбання дихального реаніматора для Тернопільського обласного перинатального центру. Цього разу передачу обладнання ми присвятили важливому святу – Міжнародному Дню недоношених дітей, що сприяє підтримці і розвитку здоров'я новонароджених малюків у всьому світі».

Також на честь свята перинатальний центр Тернополя отримав помаранчевих Восьминіжків, що дбайливо зв'язали співробітниці компанії EVA. Восьминіжки є символом недоношених дітей у всьому світі і стали символом проекту Orange Days в EVA! Традиція дарувати їх малюкам з'явилася чотири роки тому в Данії. Завдяки їх щупальцям, які нагадують пуповину матері, малюк відчуває захищеність, подібно до тієї, яку відчуває, перебуваючи в утробі матері.Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ