Подарунковий сертифiкат
Лінія магазинів EVA передала допомогу Ренійській районній раді ветеранів

Лінія магазинів EVA передала допомогу Ренійській районній раді ветеранів

Коли бачиш щасливе обличчя чи то дитини, чи то людини поважного віку – мимоволі починаєш радіти й сам. Щасливі моменти від простих речей подарували підопічним «Ренівської районної ради ветеранів» співробітники Лінія магазинів EVA. Вони вкотре продемонстрували нам силу і злагодженість родини EVAfamily. І сила ця в простих речах – в увазі, турботі, повазі та щирому бажанні зробити щось хороше для людей, котрі у свій час зробили все від себе залежне, аби подарувати нам свободу.

Сьогодні від щирого серця ми дякуємо співробітникам департаменту власних торгових марок, а саме Галині Ободець, Дмитру Потапову, Ганні Гороховик, Олені Марковській. Окрім того, дякуємо Оксані Соболевій (керуюча магазину EVA, м.Рені), Дмитру Маліновському та його колегам (РЦ Дніпро) та Єгору Кулібабі (керівник СЦ Одеса).


Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ