Подарунковий сертифiкат
Лінія магазинів EVA забезпечила опорні лікарні України засобами дезінфекції на час карантину

Лінія магазинів EVA забезпечила опорні лікарні України засобами дезінфекції на час карантину

Лінія магазинів EVA забезпечила понад 200 опорних лікарень миючими та
дезінфікуючими засобами на суму близько 500 тисяч гривень.   Розуміючи важливість допомоги медикам, які першими зустрічають та рятують коронавірусних хворих, Лінія магазинів EVA взяла шефство над понад 200 опорними лікарнями, де працюють сучасні герої та геройки в білих халатах.

Цими днями у розподільчому центрі компанії на Київщині кипить робота з формування першої партії вантажів, які будуть спрямовані до лікарень. Загалом компанія виділила:
• понад 4000 кілограмів прального універсального порошка;
• 1500 літрів антисептика;
• 1500 літрів рідкого звичайного мила;
• 1500 літрів антисептичного мила;
• близько 2500 літрів геля для туалета;
• понад 2000 літрів універсального миючого засобу;
• 25 000 літрів білизни.

Сума допомоги склала близько 500 тисяч гривень.
«Шефству передувала кропітка робота – переговори з головними лікарями цих медичних закладів, визначення обсягів необхідної допомоги, перелік конкретних засобів, яких вони найбільше потребують. Для кожної лікарні наші фахівці відібрали унікальні набори найнеобхідніших товарів. Найбільші за обсягом посилки будуть доставлені в лікарні одеської, львівської, запорізької та дніпропетровської областей. Сподіваємось, що наші засоби гігієни та санітарії допоможуть захистити підшефні опорні лікарні, медики яких рятують коронавірусних хворих», - говорить виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

Окрім того, Лінія магазинів EVA підтримала партнера мережі Об’єднання брендів Henkel, спільно з яким передала 500 тисяч гривень благодійному фонду CEO Club Foundation на допомогу міській клінічній лікарні №9 міста Києва та міській клінічній лікарні №21 міста Дніпра.
Підшефними лікарнями компанія опікуватиметься до кінця карантину, оскільки переконані, що тільки об’єднавши зусилля усіх небайдужих українців, країна зможе вистояти і перемогти смертельний вірус Covid-19 і повернутися до нормального повноцінного життя.

З турботою про кожного, EVA!

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ