Подарунковий сертифiкат
Купуй та допомагай дітям: Івано-Франківська лікарня отримала обладнання на 100000 гривень.

Купуй та допомагай дітям: Івано-Франківська лікарня отримала обладнання на 100000 гривень.

Офіційна передача благодійної допомоги на загальну суму 100 тис грн відбулася 19 лютого у стінах Обласної дитячої клінічної лікарні (ОДКЛ) у м. Івано-Франківськ. Місцеві лікарі і їх маленькі пацієнти отримали два апарати фототерапії народжених та пульсоксиметр для вимірювання рівня кисню в крові. Це дозволило збільшити можливості відділення, яке за рік роботи рятує життя понад 300 малятам з усієї області з вагою при народженні від 500 г. 

В інформаційному полі про передчасно народжених говорять лише раз на рік – у Всесвітній день передчасно народжених дітей. Однак ця проблема занадто масштабна і потребує набагато більше уваги. За статистикою щороку в Україні на світ раніше терміну з’являються до 10% дітей, і лише 85% з них виживають. З кожним роком лікарям вдається покращувати цей показник, проте проблем, над якими треба працювати, ще доволі багато: необхідне оновлення технічної бази, постійне підвищення професійного рівня лікарів, навчання майбутніх мам та психологічна підтримка батьків в різних складних питаннях.

Допомога новонародженим в Україні стає можливою завдяки національній програмі «Orange Days» від Лінії магазинів EVA. Тричі на рік люди з усіх куточків країни купують в мережі товари з оранжевими цінниками, тим самим роблять свій внесок у закупівлю спеціалізованого обладнання для підтримки життя передчасно народженим. За час існування проекту компанії вдалося зібрати 1 100 000 гривень та передати нове обладнання 10 перинатальним центрам та дитячим лікарням в різних областях України.

«Ми постійно піклуємося про своїх споживачів, надаючи їм найкращі товари за найвигіднішими цінами. Але як відповідальний бізнес розуміємо, що можемо робити більше і приділяємо особливу увагу проектам, покликаним допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Ми відчуваємо силу ініціювати соціальні програми і бути рушієм важливих процесів у суспільстві. Сьогоднішня подія – найкращий тому доказ, і ми щасливі, що в рамках проекту Orange Days вже четвертий рік поспіль разом з нашими партнерами можемо покращувати технічну оснащеність українських лікарень і допомагати лікарям рятувати життя немовлят», – зазначила директор з маркетингу Лінії магазинів EVA Анна Гришина.

В рамках проекту відділенню передчасно народжених і маловагових дітей Івано-Франківської дитячої клінічної лікарні лінія магазинів EVA передала пульсоксиметр. Апарат дозволить вимірювати рівень кисню в крові немовлят, тобто те, наскільки гемоглобін в крові є насиченим. Цей показник дуже важливо постійно контролювати, адже одна з найбільш поширених патологій у передчасно народжених – це нестача кисню в крові.

Завдяки ініціативі «Orange Days» у відділенні також з’явилися два пристрої для фототерапії, призначені для лікування гіпербілірубінемії у новонароджених дітей, патологічного стану, що виникає при збільшенні вмісту білірубіну в плазмі крові (більш відомого як жовтяниця). Понад 60% дітей, які лікуються у відділенні хворіють жовтяницею, а використання подібного обладнання скорочує терміни лікування та виходжування новонароджених, знижує відсоток захворювань і ускладнень.

Після передачі обладнання лікарі Івано-Франківської ОДКЛ провели освітній семінар для теперішніх та майбутніх мам, під час якого розказали жінкам про піклування про новонароджених діток в перші дні та місяці їх життя.

«Для кожної мами важливо вміти визначати основні симптоми хвороб, які можуть проявитися вдома, для того, щоб надати дитині першу допомогу. Але боротьба за життя починається вже тут, у стінах відділення, за допомогою професійних лікарів та сучасного медичного обладнання. 80% з передчасно народжених дітей поступає до нас у тяжкому стані.  Без спеціального догляду та лікування у таких діток фактично майже немає шансів дібрати вагу та вижити, а у зв’язку з критично низьким фінансуванням медустанов лікарня оснащена далеко не усім необхідним для підтримки життя цих малят. Ми дуже раді, що у нас є партнери як Лінія магазинів EVA, які готові підтримувати працездатність та життєдіяльність відділення. Це допомагає нам щороку збільшувати кількість врятованих життів», - поділилася заступник головного лікаря Лідія Матвіїв.Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ